Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Milyen a...

Fogszabályzósok! Milyen a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Fogszabisok léci elmondanátok mindent a fogszabályzóval kapcsolatban elöször mikor mentetek aztán amikor megvan a panoráma akkor megint vissza a dokihoz milyen érzés a mintavétel és a mintavétel után kb mikor mehetetek felrakni a fogszabit és az milyen érzés amikor felteszik micsinálnak a fogaidal stb stb.... szóval mindent idővel együtt hogy kb menyi időt kell várni (sztkban)


ui. létszi csak értelmes válaszokat köszi :-D



2013. aug. 24. 06:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még elfeljtettem hogy van világítós gumi a fogszabira
2013. aug. 24. 06:26
 2/8 anonim ***** válasza:

A minta nem gáz, kikever a doki egy trutyit, aztán arra rá kell harapnod és szorítani, amíg meg nem szilárdul. A breketteket egyesével felragasztják a fogadra és ezeken át fűzik be a drótot. De előtte a nagyőrlőidre raknak 1-1 gyűrűt, ez eltart 1-2 napig, amíg rááll normálisan, de ez fáj is egy darabig. Ezek fogják tartani az egész ívet.

Lehet hogy kapsz hidat is(nem tudom, hogy alulra-e, vagy felülre kapsz majd).

Én nem sztk-ban voltam, azt nem tudom mennyi idő.

2013. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem alsó felső rögzített lesz
2013. aug. 24. 07:41
 4/8 anonim válasza:
nálam úgy volt hogy mentünk a fogorvoshoz nagyon paráztam tőle és az nap nem ettem semmit direkt és kiderült hogy ezért meg csinálja a mintát a fogamról és akkor mégjobban féltem és meg is volt rá az okom mert ez volt a leges leg kellemetlenebb dolog sokkal szarabb volt mint hogy kihúzták a fogam
2013. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mintavételben neked mi fájt? :D
2013. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem oklendezni kezdett tole, de amig nem szilardul meg, addig ugye nem kopheti ki, es az olyan rossz erzes.. mintha a nyelvedet nyelned le :D
2013. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ugyanolyan érzés volt, mint amikor oviban gyurmát ettem :DD csak az íze nem volt olyan rossz xD
2013. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

4. válaszoló: ja ja igen az volt


ammugy nem ugyanaz az hogy valami kellemetlen vagy fáj ;) :D

2013. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!