Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig élhetek igy ha...

Mennyi ideig élhetek igy ha 14-16 rossz fog a számban? Milyen betegségek alakulhatnak ki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 22:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Kihúzgálják őket,és lesz helyette műfogsorod.Bármeddig élhetsz vele.
2009. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szívizomgyulladás, általános legyengülés, nyirokbetegség, hajhullás, bőrproblémák, állandó gyulladás a szervezetben, arcüreg-csonthártya-fülgyuladás... ja és az agyadba is felmehet a genny, de tényleg. megéri?
2009. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

ez rendben van hogy megéri-e, nem nem éri meg csak a foghuzástól nagyon félek. nem keveset akarnak kihuzni.ezek a betegségek rövid vagy hosszú távon jöhetnek elő?

27 vagyok de nem merek elmenni vele a fogászatra pedig hidat tennének fel, csak mellette még ilyeszgetnek a gyökérkezeléssel is. :(

2009. nov. 1. 22:42
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek... ha valaki azt írja neked, hogy 65-70 éves korodig élhetsz így, akkor nem mész el a fogorvoshoz? Nagyon csúnya bajaid lehetnek, nem beszélve a fájdalomról, ami ennyi rossz foggal biztosan nem ismeretlen dolog.

Egyszer muszáj lesz megcsináltatnod, a húzások és gyökérkezelések legtöbbször fájdalommentesek (ha nem gyulladt), ha meg fáj, hát fáj. Ez van, túl kell esned rajta sajnos, de utána sokkal jobb lesz, hidd el.

2009. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ínyem fogják felmetszeni, kiszedik mind a 4 bölcsesség fogamat. Amúgy szerintem kérhetsz altatást némi + pénzért, egy komolyabb klinikán.
2009. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig túl kell ezen esned. felnőtt ember vagy, ha idáig elhanyagoltad a fogazatodat, akkor most vállald a következményeit! Elég ócska kifogás, hogy félsz a dokitól, képzeld én is fosok meg még emberek milliói, de rászánjuk magunkat és elmegyünk hozzá, mert a fog nem gyógyul magától. Megfelelő érzéstelenítés mellett semmiféle fájdalmat nem fogsz érezni egyébként, sem a húzásnál sem a gyökérkezelésnél. Mellesleg ne a gyökérkezeléstől félj, hanem attól, hogy a maradék ép fogad is tönkremegy, ha nem szeded össze magad!
2009. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"nem beszélve a fájdalomról, ami ennyi rossz foggal biztosan nem ismeretlen dolog."

semmi de semmi fájdalmat nem érzek a több éve szétrohadó fogaimban. sem rágáskor sem máskor. ez mitől lehet?

a fogdoki azt mondta, hogy már csak a gyökerek vannak az inyemben. És ez mit jelent?

miért nem érzek semmi fájdalmat? ha ráveszem magam a kezelésekre akkor fogok vajon ezek után?

2009. nov. 1. 23:00
 8/23 A kérdező kommentje:
elnézést kimaradt, hogy a több éve az kb. 6-8 évet jelent.
2009. nov. 1. 23:01
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érzel fájdalmat, mert krónikus gyulladásban vannak a gyökércsonkok. Idült gyulladásnál érez az ember fájdalmat, de attól még neked is ott vannak a gennygócok, hidd csak el, csak épp nyugalmi fázisban vannak. Ezek időzített bombaként működnek, akármikor berobbanhatnak és akkor magad alá fosol majd úgy fog fájni. Amúgy meg ezek a gócok naponta baktériumok millióit szórják a véráramodba, csak hogy tudd.
2009. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ennyi rossz fogam van. Tudom milyen kín ez... ne azon gondolkodj hogy meddig élhetsz így hanem gondolj arra hogy amint megcsinálják a fogaidat mennyivel jobb lesz minden. Ne halogasd tovább mert csak rosszabb lesz.


Én is marhára félek a fogorvostól. De amint lesz munkám és pénzem ez lesz az első amire költeni fogok.

2009. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!