Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Múlthéten szerdán húzták ki...

Múlthéten szerdán húzták ki baloldalt alul egy rágófogamat. Azóta sincs a seb meggyógyulva, fáj, piros meg van dagadva. Arra gondoltam bele tört a gyökérből mert elég rövid volt a fogam gyökerei mikor a doktornő mutatta. Szerintetek?

Figyelt kérdés

1, Ha piros,be van dagadva akkor be van gyulladva?

2, 1hét elteltével már be kellett volna gyógyulnia a sebnek?

3, Ha beletört a gyökérből az ki lökődik magától vagy fogorvos szedi ki?



2013. szept. 5. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti gyulladás,hisz mi mástól lenne piros?Nem jön ki magától,ki kell műteni ha betört.De azt nyilván látja a doki,ha nem jön ki rendesen,kivéve ha befelé is hajlik a gyökér. 2hétig lehet érzékeny az íny ott,de nekem már 4napra rá kutya bajom se volt.Kedden meg kiműttetni megyek az alsó bölcsemet :S A gyökér nem olyan hosszú ám,amx mint a fog akkora.
2013. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem bele van törve sajnos.

Jól gondoltam,hogy be van gyulladva.

Holnap vissza meg ehhez az ügyes doktor nőhöz,kíváncsi leszek mit mond.Ez van ha nem a szokásos doktorhoz megyek:(

Milyen gyógyszert adnak mint gyulladás csökkentő?Szoptatás alatt is lehet ezeket a gyógyszereket szedni?

2013. szept. 5. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fáj, piros és duzzadt, akkor begyulladt a seb, menj vissza a fogászatra, valószínű tesznek bele gyógyszeres csíkot.
2013. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!
2013. szept. 5. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoptatás mellett nagyon keveset lehet szedni.Inkább fejd le a tejcsit és azt add neki.Ha bevetted a gyógyszert,kb 8 óráig nem ajánlatos szoptatni.De mindenképpen meg kell említeni a dokinak és akkor olyat ír fel,ami nem okoz gondot.
2013. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!
2013. szept. 6. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!