Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiamnak ma a...

9 hónapos kisfiamnak ma a doktornő egy kicsit felrántotta a fitymáját, nagyon haragszom érte. Sírt szegénykém és nagyon piros a kukija, minden ok nélkül zokogni kezd azóta, gondolom fáj neki amikor pisil. Nézessem meg egy másik orvossal?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem adtak rá semmi krémet

egy kis kamillába bele kell ültetni. meg nekünk kelett beletenni még betadin oldatot. és krémet is kaptunk. igaz mi 18 hónaposak voltunk, de le volt tapadva.

2009. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, próbáld meg pelus nélkül hagyni. Sokáig érzékeny nekik és nyafogósak tőle. Próbáld te neki minden fürdés után megmozgatni, mindig egy kicsit jobban, de ne repedjen be a bőre. Persze most egy jó ideig ne csináld neki. Jobbulást a kicsikédnek!
2009. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

amikor nálunk megcsinálták akkor napi kétszer kellett kamillás- betadinos vízbe ültetni, majd felhúzni és bekenni krémmel.

Ha nem húzód fel akkor visszatapad. nagyon fáj neki. én tudom, mert nemrég csinálták meg.

2009. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. tegnap este jó sokat ült kamillás vízben, de nem adott rá semmit az az idióta nő, a kamillát is magamtól csináltam. azt mondta, húzzam fel én is addig, amíg ő, de ma néztem és 3 nagy repedés van rajta!
2009. máj. 28. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!