Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkőeltávolítás?

Fogkőeltávolítás?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogorvosnál fogkőeltávolításon. Azt mondta ne igyak tejet,meg mindent ehetek ihatok,csak tejet nem. Elfelejtettem megkérdezni,hogy meddig nem. Egész napra szól ez vagy meddig??

2013. szept. 26. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egész napra szól
2013. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2-3 napig, amíg az íny a területen regenerálódik.
2013. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rihárd 128 ***** válasza:

A fogkövet én otthon egy egyszerű késheggyel lekapartam, és az ínyem sem sértettem. Ellentétben a fogorvossal, az ulrahangos fogkő szedésekor is majdnem magam alá vizeltem és két pohár vért köptem ki utána rendesen fájt az ínyem is.Aki otthon szépen óvatosan az ínyt és a zománcot nem sérti fel és könnyedén le tudja szedni, miért ne tehetné meg????

Drogériákban még kapható úgynevezett fogpor ami segít eltávolítani a nagyon vékony fogkövet.

És viszlát fogorvos, és üdvözöllek megmaradt 12.500 Forintom!!!!!!

2014. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!