Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14 éves vagyok van 4 letört...

14 éves vagyok van 4 letört fogam, most az egyik nagyon fáj, reggel óta bőgök. Félek elmenni ügyeletre, mert szégyellem. Mondanátok pár biztató szót?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 11:38
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
egyet ėrtek veled .... 14-18 ig szinte mindenhova kell szülöi beleegyezės !!!
2013. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
nagyon sajnalom a veled törtėnteket... bárcsak ezen az oldalon nem csak válaszolni lehetne hanem segiteni is :( beszelj a szüleiddel, a legjobbakat kivanom neked az eletben,es irj ha minden rendben lesz :( :)
2013. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok!

Beszélt az orvos anyával, úgyhogy igen, holnap nem suliba megyünk, hanem fogorvoshoz.

2013. okt. 13. 21:11
 24/27 anonim ***** válasza:
Na, túlélted?
2013. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Igen, kérdezte, hogy mennyire fáj a húzás helye, mondtam, hogy spontán már nem fáj és nem kell fájdalomcsillapító, úgyhogy kihúzták azon az oldalon a felsőt is. Sokkal rosszabb volt, mint az alsó húzások. :S De fájni nem fájt, csak rossz volt. Meg a bucit nem is nagyon tudtam utána összeharapni, mivel alul sincsnek fogak. =(

Most gyógyul 1,5 hetet, aztán jön a másik oldalon a 2 fog. :S

Csak a folyamatos véríz idegesít.

2013. okt. 15. 21:46
 26/27 anonim ***** válasza:
És ha ezeket kihúzzák, akkor mivel fogsz rágni?
2013. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Húúú ennyi foghúzás után,mivel rágsz majd? Nem lesz foghiány?:O Látszó helyen természetesen?
2013. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!