Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire szamitsak es mire figyelj...

Mire szamitsak es mire figyeljek oda ezzel a fogfajassal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kiesett a Times a fogambol par napja. A fogorvos internetre kiirt szama nem működött,nem ertem el. Most adtak este egy masik számot, hnap hívom...viszont ugy faj a fogam h majd meg halok,semmi nem használ ra,se gyógyszer,semmi. A jegtol kicsit jobb,de Ennyi,aludni nem tudok tole. Rikító feher a Times helye. Leghátsó fog,azt mondják h ne gyokerkezeltessem, ne tomessem vissza hanem huzassan ki. Meg Sosem húzták fogat, mire figyeljek?
2013. okt. 30. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az a Times?


Először azt hittem tömés, de másodszor is így írtad.


Ügyeletre be tudsz menni erős fájdalomcsillapítóért?


Ha pesti vagy, akkor éjjel-nappal mehetsz a Paradontológiára a Szentkirályi utca 40-be.


Telefonszám: 1/317-5482

2013. okt. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Foghúzás után, ha megkérdezed, elmondják a teendőket.


Pár napig pépeset egyél, ne rágj azon az oldalon, és ne dörgöld körülötte a helyet, nehogy kijöjjön a varr, ami védi a sebet.


Tejterméket pár napig ne fogyassz.


Utána általában nem fáj, de ha mégis, akkor enyhe, vény nélkül kapható fájdalomcsillapítók segítenek.

2013. okt. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hülye kérdés, de mi az a times? Ideiglenes tömés lett volna? Menj holnap vissza hozzá. Ne kéregess időpontokat mert ár sürgős esetnek számítasz. Majd ő látja hogy ki tudja e gyökérkezelni vagy sem. Én megpróbálnám kigyökérkezeltetni, nekem van is alsó 6-os gyökérkezeltem. 7-hez már nem fér hozzá tudtommal. Ha egy gyulladás csökkentővel mg tudja oldani is megpróbálnám. Csak egy fog, ez nem nő vissza majd, csak ha a bölcsességfogad oda tolódik agy oda nő. Ha kihúzzák, akkor utána nem ihatsz tejet és nem fogyaszthatsz tejtermékeket, pár napig eléggé kényelmetlen lesz enni, de 1 hét alatt nekem helyrejött. Szívogatni tilos, óvatosan kell mosni, nagyon öblögetni is tilos.
2013. okt. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!