Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Ajkamon egy fél...

Mi lehet ez? Ajkamon egy fél cm átmérőjű, gennyes seb.

Figyelt kérdés

már 5 napja voltam buliban ahol csókolóztam egy fiúval utána lett egy seb a számon, mármint egy duzzanat/hólyag. Mostmár egy gennyes seb van helyette. Nem hiszem, hogy herpesz és nem is afta

(herpeszem még sosem volt, az afta meg nem ilyen volt)

Kentem carbosollal,neogranormonnal, de egyik se mulasztotta el. Ma éjszaka direkt semmivel nem kentem be, hátha magától elmúlik. Még csak nem is varrasodik, sőt éjszaka összeragadt a felső ajkammal a seb és ugye igy egyáltalán nem gyógyult.

Nem értem mi lehet ez :(


2013. nov. 4. 12:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Mikor leszedtek rólam anyajegyet, kicsit gennyes volt utána a seb, arra kaptam ilyen fertőtlenítőt most azzal bekentem és most száraz lett a felülete.
2013. nov. 4. 12:18
 2/8 A kérdező kommentje:
Először azt hittem, hogy ráharaptam, vagy ő dehát annak, már el kellett volna, hogy múljon.
2013. nov. 4. 12:22
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Bár itt azt írják, hogy a harapástól is lehet ilyen...

2013. nov. 4. 12:25
 4/8 anonim válasza:
szerintem csak herpesz.az nagyon konnyen elkaphato....kenjed zovirax kenyoccsel vagy acciclovir tartalmu kenocsel
2013. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a herpesznek a leirasat adtad
2013. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, de akkor az azt jelenti, hogy nekem 1 nap alatt zajlott le , egészen idáig mert már másnap is ilyen nyílt -gennyes seb volt. Én úgy tudom, hogy a herpesz 1-2 hét alatt lesz ilyen.


Ja és egyébként van egy mélyebb seb a számon, sikerült felszakítani a varasodott részt, tehát lehet tényleg csak megharaptam?

2013. nov. 4. 12:29
 7/8 A kérdező kommentje:
És min írtam, 22 éves vagyok és soha nem volt még herpesem, ennek ellenére lehet? Nameg ilyen hamar, hogy éjfélkor mikor még elindultam otthonról akkor semmi nem volt a számon, reggel 5-kor meg már ilyen volt (Sőt már a buliban is éreztem, hogy valami nincs rendben és fáj)
2013. nov. 4. 12:31
 8/8 A kérdező kommentje:
A szűk családban (szüleim+tesóim) még senkinek sem volt herpesze.
2013. nov. 4. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!