Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz fogról, gyulladt fültőmi...

Rossz fogról, gyulladt fültőmirigy, gyennyes-gyulladt-duzzadt mandula, bedagadt-gennyes arcüreg. Fül-or gégész jó választás?

Figyelt kérdés

Már rég fájt a jukas fogam, pénzhiány miatt csupán antibiotikumot szedtem rá. Viszonylag megoldotta, aztán egy huzat kapcsán bedurrant az egyik lefől az arcüregem, fültövem, mandulán és az egész torkom.

Ma rászántam magam , nem érdekel a pénz, csak a szörnyű fájdalom szüntetése végre. Aludni, enni , inni nem tudok, annyira érzékeny .

A fül-orr gégész jó választás, vagy inkább egy fogorvos? Valószínű befúr a fültövembe a gennyesedés eltüntetése miatt. Arcüregemben már érzik a megkövesedett váladék.

Hatalmas tanulság volt ez nekem, többé soha nem szempont a pénz a betegséggel szemben.

Tudnátok segíteni? Hova kell ez ügyben menni? Esetleg ha valaki tud jó és viszonylag olcsó orvost ?

Budapest. 19/L


2013. júl. 5. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:

* egy hatalmas hiba:


LYUKAS- jukas helyett....

2013. júl. 5. 12:03
 2/5 anonim ***** válasza:

ne haragudj, hogy ezt írom, de többet költöttél eddig gyógyszerre, mint amennyibe a fogtömés került volna, a húzás pedig ingyenes lett volna és nincs több panaszod

most már, ha ilyen állapotban a fog, csak a húzás lehet megoldás, ez már menthetetlennek tűnik

első a fogászat, mert a gócot kell megszüntetni, nyilván megint kapsz antibiotikumot a húzás után és ha még azután is megmaradnak a panaszaid, akkor menj fül-orr-gégészhez

2013. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hétfőre kaptam időpontot fogorvoshoz, előbb nem tud fogadni. Ezért akartam erre menni.

Köszönöm!

Még annyi, hogy gennyesen is húznak fogat? Úgy tudom, csak ha már kigyógyult a gyulladásból...

2013. júl. 5. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:

tudod van az a pont, amikor már gennyesen is kihúzzák

az antibiotikumok sem tudnak mindent megoldani, ott egy állandó gennygóc, ez nem fog már tökéletesen kitisztulni az antibiotikumtól, tehát gyulladt állapotban fogják kihúzni, ami fájdalmasabb lesz, de legalább már végre elszántad magad és lépsz, ehhez gratulálok

2013. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogorvos előtt menj el a fülészetre, mert lehet, hogy a füledtől, arcüreg gyulladástól fáj a fogad, nekem is mindig fáj egy felső fogam, ha náthás vagyok, nem fog befúrni a fültövedbe, hanem ad rá gyógyszert, orrcseppet, vagy más kezelést előszőr, persze a lyukas fogakat is be kell tömetni.
2013. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!