Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatásos fogászatról kinek...

Altatásos fogászatról kinek milyen véleménye van? Tényleg nem emlékszik a beteg semmire?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne? Vegyük meg mondjuk az én esetem. Mind az ötöt feltárással vették ki. Az állkapcsomból kellett minden oldalon kihalászni a fogam. A felsők is még teljesen bent voltak. A harmadik szám feletti pedig teljes terjedelmében az arcüregemben nőtt, emiatt fel kellett tárni. A fertőzésveszély miatt, ha egyenként veszik kiakkor is mindegyik után antibiotikum kellett volna, mindegyik után legalább egy hét betegszabadság, mindegyik után varratszedés, mind gyikkel a gyógyulási folyamatot, a szabályokat betartani, ha mindegyiket külön szedik nem altattak volna, mindegyiknél ugyanaz a trauma, mivel ici pici a szám így is 2 helyen szétrepedt, ez minden alkalommal megtörtént volna. Minden alkalommal gyógyszerek. Ez nálam 5 alkalom, 5x gyógyszer, 5x 1 hét, 5x fájdalom, ami sokkal nagyobb trauma a szervezetnek. Így 2 hét alatt túl voltam a nehezén. Orvostól is függ, kinek mennyi a gyógyulási idő, hogy mennyire ügyesen szedte ki ( mindet egyben kiszedte, még meg is kaptam őket, semmi sem hiányzik belőlük,), na meg persze szervezet függő ki mennyire bírja a fájdalmat. Van aki hetekig szenved tőle, van aki hamar kiheveri.
2013. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem ez masik fogorvos szajsebesz mondta, hogy max 2-t lehet egyszerre kivenni. Az en esetemben az volt, hogy egy begyulladt es fertozte a tobbit. Mire azegyik masik meggyogyult addigra fertozott a harmadik... Masfel honapomba tellett, mire helyrejott. Nem azert mert nem birtam a fajdalmat :) Nagyon sokan jarnak ugy, mint en, neked szerencsed volt :) de legalabb lefogytam :)))
2013. nov. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!