Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy van ez a fogorvos dolog,...

Hogy van ez a fogorvos dolog, mindenkinek saját körzetében van fogorvosa, vagy mehet más fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én magánfogorvoshoz járok, mert a körzetben csalódtam. Annyi pénzt megér, hogy a fogaim megmaradjanak öreg koromban is.
2009. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztk-ban a körzetbe mehetsz, magándokihoz akárhová.
2009. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan fogorvos, akihez körzetileg tartozol. Ehhez gyakorlatilag ingyen jársz. Ezen kívül persze lehet választott orvosod, de neki már fizetned kell. Én egy másik körzeti fogorvoshoz járok, akinek nem esek a hatáskörébe, és még sose kért pénzt.
2009. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem elég érdekes fogorvos jutott, volt hogy meg se várta hogy hasson az érzéstelenítő, elkezdte fúrni. (eléggé fájt).
2009. nov. 19. 18:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Most félek mert sok betömendő fogam van, és az egyik felül eléggé fáj, és a fájdalom kisugárzik a felső állkapcsomba és az arccsontomba is.
2009. nov. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!