Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudok csinálni, ha már...

Mit tudok csinálni, ha már nagyon megkopott a fogzománcom? Sajnos kávézom, és nagyon érzékenyek a fogaim, hidegre, melegre, vagy akár már néha sima ételre is. Leszokófélben vagyok a kávéról.

Figyelt kérdés
Van valami olyan hatékony megoldás, ami védi és visszaállítja fogzománc állapotát? Elmexet is használok.
2013. dec. 8. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:

A sensitiv fogkrémek (zöld elmex), de van olcsóbb is

Rossmann saját márkás vagy Müller saját márkás sensitive fogkrémje. Nekem ezek beválltak, plusz ilyen ínyvédő öblögetőt is használok. Mostanában olvastam ilyen fognyaki kopás töméséről is, de az én fogorvosom ezt nem ajánlotta nekem. Ínyplasztika is szóba jöhet, ha csak a tő érzékeny, de ez marha drága. Esetleg lehet rá tetetni porcelán héjat, ez sem olcsó.

2013. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!