Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval ételeket....

Fogszabályzóval ételeket. Most rakták 3 napja fel, nem bírok semmit megenni, mert fáj és kikezdte a számat. írjatok olyan ételeket, amit könnyű megenni. Mit lehet ilyenkor enni? Már nagyon éhes vagyok.14/L

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat
2009. nov. 26. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan kajakat, amit nem kell ragni, pepes eteleket pl krumplipure, levesek.
2009. nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

tudom, de most nem jut eszembe egy sem, krumplipüré tegnap volt, változatosat szeretnék.

még több ételt légyszi!

2009. nov. 26. 09:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezerfajta főzelék van...


Bele tegyél fasírtot turmixolva (értelemszerűen nem pépes állapotig kell turmixolni).


Tejberizs(bár ezt nem egyszerű enni), pudingok.


Leveseket is ehetsz.


Egyébként ne legyél kiborulva, max 3-4 napig ennyire szar, utána majd chipset fogsz enni mekis kajával... :))

2009. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Krémtúró, túródesszertek, tejfölös túró, később frissensült kenyeret főleg a belét. Mákos, kakaós guba

Főzelékeke turmixolva lágy tojás olyan sok minden van. de keress rá neten arra,hogy pépes étrend és találsz egy csomót.

2009. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi, jó ötletek, a chips pedig jól hangzik XD LoL
2009. nov. 26. 11:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igyál Kubut, az laktató, én is szoktam.
2009. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hmm... nekem 2 órája rakták fel, és semmit nem érzek egyáltalán.


Minden pépes dolgot ehetsz, amibe nem kell "beleharapni", mert az lesodorná a bracketteket.

2009. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

aznap nekem sem volt vele semmi bajom, csak az azt követő napokban, mikor kezdte ki a számat és nem sokat jelentett neki a viasz sem.nekem az egész számat kikezdte minden oldalról.

ahogy felrakták, én is ettem vele vígan.

2009. dec. 3. 08:55
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
jaj,te szegény. nekem is fogszabályzóm van. az első héten én se tudtam enni semmi, minden nap szinte krumplipüré. nagyon rossz volt. nagyon sokat fogytam abba az időszakba.
2009. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mára már be is gyógyult, öblögettem sokszor,igaz a viaszt is elhasználtam már.

mostmár beszélni is tudok, eleinte nem értették mit mondok, és a tanárok is pont ilyenkor feleltettek, röhögött rajtam az egész suli.


Köszike a válaszokat

2009. dec. 17. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!