Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan, hogy a retenciós...

Van olyan, hogy a retenciós ív ellenére is visszamozdulnak a fogak az eredeti helyükre?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem anno az állandó fogszabim után éjszakai fogszabit adtak 1 évre, én azóta nem vettem észre változást, hogy levették az állandót! Bár ki tudja, akkor én még 16 éves körül voltam, lehet, hogyha felnőtt korban van fogszabályozás, akkor tovább tart, vagy akár nehezebben igazodnak a fogak.... Úgy érzed, a te fogaid visszamozdultak?
2014. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, csak eszembe jutott, hogy van-e ilyen :) Én most vágtam bele felnőtt fejjel. De nem sima éjszakai fogszabályzót fogok kapni utána, hanem egy fém darabot erősítenek az alsó és felső fogíveim hátuljára, ami ott is marad. Jobban belegondolva lehetetlennek tűnik, hogy elmozdulna, de hátha.
2014. jan. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!