Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon ciki 24 évesen fogszabá...

Nagyon ciki 24 évesen fogszabályzót hordani?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igazából emlékeim szerint nem zavartak a beszédben a fogaimra ragasztott kis pöttyök meg az azokat összekötő drótdarab - a kajálás annál kényesebb téma volt, főleg más emberek előtt. Illetve nem is a kajálás, hanem utána az azonnali elvonulás rendet tenni, mert ugye bele tud akadni.


Milyen korcsoportot tanítasz, hogy gúnyolódástól kell tartani?

2013. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Az étkezést meg lehet oldani, amúgy sem gyakran eszek suliban. 10-15 éves gyerekeket tanítok.

Én úgy tudtam, hogy egy ideig eléggé érzékenyek a fogak miután felteszik a bracketteket.

2013. dec. 24. 23:00
 13/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem fognak annyit foglalkozni vele, abban a korcsoportban biztosan vannak akiknek szintén van fent.


Különösebben nem emlékszem érzékenységre - igaz több, mint 10 éve volt. Szóval vagy nem volt érzékeny, vagy nem annyira hogy ennyi idő után is emlékezzek rá. :)

2013. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nyilván érzékenyek mivel a fogvándorlás miatt a gyökereknek lazulniuk kell, szóval szar lesz, de Advil Ultra elég a megoldáshoz, meg persze nem célszerű enni amikor felrakták én effektíve nem is ettem, csak ittam. Aztán cerbónát raktam tejbe vártam amíg puhul és leghátul mivel bölcsességfogak nekem még nem jöttek na ott "rágtam".
2014. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na legalább le is fogyok :D
2014. jan. 6. 11:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Én most 35 vagyok, és most veszik le. Ide már írtam választ, nem akarom bemásolni, inkább linkelem az eredeti kérdést. http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__51..
2014. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!