Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan zajlik a fogpótlás?...

Hogyan zajlik a fogpótlás? Mennyibe kerül? Hány napot vehet igénybe? (lennt lényeg)

Figyelt kérdés

Jobb oldalon alul eléggé elől hiányzik az egyik nagy tépő fogam és azt kellene pótoltatnom és azt mondta az orvos hogy azt a fogat kettőnek kell számolni és a hiányzó fogam melleti két fogat leköszörülni és 4 db PORCELÁN fogat kell csináltatni.



FONTOS:

Ez most mit jelent?

Most akkor a 2 egészséges fogamat is teljesen leköszörülik és porcelánt tesznek rá?

Nem lehet másképp beültetés nélkül(az én fogorvosom ilyet nem csinál)máképp fogat pótolni,anélkül hogy 2 egészséges fogam rámenjen?

Meg lehet menteni a 2 egészséges fogam?

És valóban 4 porcelán fog kb 110.000 ft lenne?

A köszörülés fáj?


Köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 2. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az ár kb. ennyi mindenhol, hiszen a fogtechnikus is dolgozik vele. A lecsiszolás fájdalomcsillapító injekció mellett történik, úgyhogy ügyes és a pácienst megnyugtató fogorvos mellett alig fájdalmas.
2014. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen két egészséges fogadat leköszörülik.Aztán ha porcelánt kérsz azt tesznek rá.A beültetést amit a fogorvosod sem csinál ellehet kerülni.De "mákép"fogat pótolni nem lehet.Két egészséges rámegy.Meglehet menteni nem csinálsz semmit.És valóban a porcelán fog az tízezrekben fáj(súlyosban)A fogköszörülés nem fáj.Amúgy meg ne cidrizz!!!
2014. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat akkor még egy kicsit gyűlytök és kénytelen leszek megcsináltatni a fogam,mert sajnos így alíg tudom a jobb oldalam használni,kellemetlen,alíg tudok ott rágni.Ez van,megcsináltatjuk,esztétikailag is jobb lesz.
2014. jan. 2. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehet másképp,csak 1 fog hiányzik,miért számolná kettőnek...


keress rá googleban: csiszolásmentes fogpótlás


ez is híd,de nem kell két egészséges fogat lecsiszolni,és nem is ennyire horrobilis az ára (én csak ezért utaztam pestre,35ezer volt,ugyanigy 1 fog hiányzott,nekem is ugy akarta az eredeti fogdokim mint neked,de én nem hagytam két ép fogam lecsiszolni)

2014. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért nézhetsz úgy ki mint a Kasza Tibi.
2014. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj,köszi akkor megnézem a google-ba.
2014. jan. 5. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!