Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aftát Corsodyl mellett mivel...

Aftát Corsodyl mellett mivel enyhíthetem?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdett fájni az arcom belső része, és most jöttem rá, hogy aftám van. A fogorvos Corsodylt ajánlott.

Kiöblítettem ma vele egyszer, nem is vártam hirtelen csodát ettől, de mindenképpen jó lenne valami plusz orvoslás, mert megkergülök ettől a fájdalomtól. Akárhogy mozgatom a számat fáj, ha eszek azt inkább nem is említeném.


Ami például ebben a cikkben van, azokat lehet használni?

[link]


Segítsen aki tud, légyszíves!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 3. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Phlogosol jobban bevált, enyhíti a fájdalmat is kissé és nem szinezi el a fogakat, mint a Corsodyl, pár napig fájni fog.
2014. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, habár ma már nem tudom megvenni.

Esetleg a meleg sós víz segíthet valamit?

2014. jan. 3. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, két deci meleg vízben oldj fel egy mokkáskanál konyhasót, és öblítsd ki vele a szádat párszor naponta.
2014. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Házipálinkás öblögetés is hatásos.
2014. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van otthon torokra való szopogató tablettád, ami fájdalomcsillapítós, akkor az is jó.
2014. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp keresd fel a háziorvosod. Gyerekkoromban sokszor volt Aftám (mindig előjött mandulagyulladás után), amire kétféle ecsetelőt kaptam és pár nap alatt elmúlt. Sajnos nem tudom az ecsetelők nevét, gyógyszertárban kavart (magisztrális) készítmények. Az egyik okkersárga színű, keserű és csíp, a másik átlátszó és kissé édeskés.
2014. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most ez furán hangzik, de nincs háziorvosom, nem iratkoztam be még sehova. xd

Próbálom a fentebb említett módszereket alkalmazni, ha nem javul holnap sem, akkor viszont elmegyek valahogy háziorvoshoz.


Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!