Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az első két fogam között rés...

Az első két fogam között rés van! Nagyon szégyellem, nincs önbizalmam és soha nem is volt ez miatt!?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,anyukámtól örököltem ezt...jártam fogorvoshoz és azt mondta helyre lehet hozni fogszabályzóval de mivel ezt örököltem nagy a valószinüsége hogy egy idő után ismét ugyanúgy szét fog nyilni,ezért valamilyen ,,drótot,,kell tegyen hátul amit életem végéig viselnem kell és éjjeli fogszabályzó is kell. Volt már valaki ilyen helyzetbe? :(

#fog #fogszabályzó #rés.önbizalom
2014. jan. 8. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Kép?
2014. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugye tudod hány gyönyörű nönek van ilyen foga? egyik ráadásul egy szupermodell. Kate Moss. Madonnának is olyan és ö is elöbb volt modell mint pop királynö.
2014. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy kolléganőm képes volt ezért kihúzatni a két első fogát és berakatni két műfogat. Pár év múlva aztán jött is a késő bánat. Remélem ilyen dőreséget nem akarsz elkövetni. Csakhogy a nők mindenre képesek.
2014. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

itt a kép

[link]

2014. jan. 8. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit szégyellni ezen. (: Nekem is és még több ismerősömnek is ilyen fogsora van. (:
2014. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
borzasztó :(
2014. jan. 8. 19:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Most úgy őszintén, nekem hiányzott elől a fogam!! 16 éves koromig, most ún. híd van a helyén.

Csak annak a helyére nem lehetett műfogat, mert összehúzódott a rég, nem fért volna el. Így pótlás kellett.


Nem ügy Neked! Hidd el!

2014. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a 2. nak igaza van, hozzáadnám Vanessa Paradist :)
2014. jan. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nővéremnek is ilyen foga volt, kiskorában megműtötték, és utána teljesen rendbejött. Mondjuk, én nem értek hozzá, lehet, hogy neked más a problémád.
2014. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!