Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után bennmaradt...

Foghúzás után bennmaradt fogdarab?

Figyelt kérdés
A minap voltam fogorvosnál, az egyik örlőmet húzta. Viszont itthon észrevettem, ahogy a nyelvemmel megpiszkáltam egy pici, vékony de viszont elég éles fogdarab bennmaradt. Mi a véleményetek, menjek vissza vagy várjam meg még magától kilöki? Már ha kilöki.
2009. dec. 3. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem löki ki, menj vissza, hogy szedje ki.
2009. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te nem birod kiszedni? ha nem menj vissza
2009. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp szedesd ki mert rondán begyullad majd.


Aztán válts elmex fogkrémre meg zselére!


Nekem fél éve rohamosan kezdtek romlani a fogaim az egyik annyira legyengült hogy a fele letört és széthasadt..


Per pill elég csehül állok anyagilag az sztk-s dokira meg nem bízom ezt a fogat, uh kb fél éve elmexxel kezelgetem a fogaimat, azóta nincs több új szuvasodás, a régi pontszuvasodások is halványodnak a félbetört kisörlő fogam meg egész jól bírja, egyáltalán nem érzékeny!!

2009. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
próbáltam kiszedni, egyelőre nem ment mert kegyetlenül fáj az egész, mert még a mellette levő múltheti húzás se gyógyult meg.
2009. dec. 3. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt már ilyen : szépen kilökődött magától!

De nekem amúgy is fantasztikus a szervezetem (soha még egyetlen sebem sem gyulladt be, sebhelyeim sincsenek), nem biztos, hogy ez nálad is működik.

2009. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy fog egyik gyökérdarabja maradt benn, már kb 8-10 éve. Szépen benőtte az íny felűlről, nem gyulladt be soha. Valószínűleg az a rész ép volt, sőt az is lehet, hogy eleve gyökérkezelt (idegelölt) fog volt, nem emlékszem már.

Most híd van fölötte, a fogdoki ki akarta szedetni, de mondtam neki, ha 5-6 évig nem volt vele gond, nem vérengzünk, ha valami gubanc van akkor is elég.

2009. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!