Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor múlik el a fogorvosi...

Mikor múlik el a fogorvosi érzéstelenítő injekció hatása?

Figyelt kérdés
18:00 körül szúrta be, de még mindig zsibbad az arcom, nem érzem, ha hozzányúlok. Eltelt már több, mint 2 óra hossza. Mennyi idő, mire elmúlik?

2014. jan. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Van akinek 2-3 óra alatt elmúlik, de van akinek 4-6 óra...
2014. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én egy hete foghúzásra kaptam este 7kor egy szurit + kaptam még egy adagot háromnegyed 8-kor is.

csak este 11 felé kezdett az arcom lazulni,

de szerintem még benne volt a zsibi.

éjfélkor aludtam el, én azért még éreztem akkor is azt, hogy nem igazán alkalmas a fejem evésre, rágásra :)


szerintem neked is kell 4-5 óra. ha érzed, hogy már megy ki, akkor finoman nyomkodd meg az arcod, ha jól esik a mozdulat, akkor kicsit masszírozd meg az arcod a szuri helyén, az szerintem segít ilyenkor a "lazulásban"

2014. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem múltkor 11-kor adtak, egyet az ínyembe, egyet szájpadlásba. Kellett egy cirka fél nap, mire teljesen kiment.
2014. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hangzik túl biztatóan, akkor várok türelmesen!

Köszönöm szépen a válaszokat!

2014. jan. 23. 20:32
 5/5 Orosházi Ramón válasza:
Háromnegyed 11 körül kaptam, rá 5 percre már az orromat sem éreztem, sőt a bal szememmel sztem elég furán pisloghattam, nemtom milyen injekció volt az, de erős az biztos!! 3 óra után kezdett elmenni a hatása, addig úgy mentem bankba, postára meg boltba, mindenki csak nézett h ennek meg mi baja :)) Beszéltem közben meg folyt a nyálam -.- 3-4 óra alatt kimegy!
2014. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!