Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érzéstelenítő miatt fejfájása...

Érzéstelenítő miatt fejfájása volt már valakinek?

Figyelt kérdés
Már többször volt fogászati tömésen stb., de a tegnapi óta folyamatosan fáj a fejem. Egy nagy alvás után el szokott múlni, de ez ma is folytatódott. Ráadásul a szájzsibbadásomat is olyan nehezen viseltem. Már kezdek aggódni. 1 hét múlva megint mennem kell, akkor azért megkérdezem, okozhatta-e a fejfájást az érzéstelenítő, de addig is kíváncsi vagyok, tapasztalt-e valaki hasonlót?

2014. jan. 23. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szedultem utána. Szerintem a tömés miatt van. Ugye furt-faragott és ideget talalhatott... Vagy csonton keresztül a fúró vibralasa az agyat is elerte. Nekem egyszer talált ideget de az fájt hetekig. Amúgy a döntött szék és az érzéstelenítő idegbenulast okozó tünete lehet a fejfájás.
2014. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Másodiknál már nem volt fejfájás, mondjuk más is kezelt, de a szuri hatóanyaga ugyanaz volt. Arra a véleményre jutottam:

1. Kialvatlanság miatt érzékenyebben reagáltam rá.

2. A dokicsaj félreszúrta, többet szúrt vagy hasonló.

2014. márc. 26. 18:22
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező! Régi a bejegyzés, de azért írok, hátha olvasod. Sajnos én is ezt tapasztaltam, méghozzá kedden. A fúrás után este fejfájás, másnap nem volt, de úgy, hogy közben be kellett vennem gyógyszert, amit alapból nem szeretek. Majd csütörtökön visszamentem és tovább folytatta, mert gyökérkezelés szükséges. Majd órák óta megint fáj a fejem! És én is aggódom! Ez most mi?
2018. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!