Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez az ínyemen?

Mi lehet ez az ínyemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég voltam megcsináltatni a fogaimat, állítólag most az összes jó, viszont van egy tejfogam, ami alatt nincsen csontfog, azt is betömték, mert lyukas volt, és nem is volt vele semmi baj, most viszont elkezdett fájni nyomás hatására az ínyemben lévő része, és elöl az ínyem (gumicukor evése közben :D) picit kidudorodott, de nem gyulladt be, meg semmi, olyan volt, mint egy pattanás (gyulladás nélkül), megpróbáltam kinyomni, nem ment, szóval kiszúrtam steril tűvel, és ugyanolyan genny jött belőle, mint egy pattanásból, azóta megint feldagadt, viszont csak vér jön belőle, ha cseszegetem. Valaki meg tudná mondani, hogy ez vajon mi lehet? Érdemes megnézetni, vagy elmúlik másnapra?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2014. febr. 24. 19:59
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nézesd meg mert nekem az a gyanúm hogy be van gyulladva.Nekem is volt már ilyenem.
2014. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza a fogorvoshoz mielőbb, és ne piszkáld, nyomkodd, mert még jobban begyullad az ínyed is.
2014. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!