Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valami pukli jött ki az...

Valami pukli jött ki az ínyemen, és eléggé fáj. Mi a fene lehet ez?

Figyelt kérdés
Bal oldalon az alsó fogsoromon belül, a nyelvem alatt kijött egy pukli, aminek előszőr fehér volt a közepe, mostmár mintha egy luk lenne rajta. A hozzá legközelebb eső fogammal semmi gond nem volt soha, mellette a rágófogam kb 2éve be van tömve, azzal se volt gond. Nem tudom mi lehet ez, ráadásul külföldön vagyok, és nincs pénzem fogorvoshoz menni. listerinezzek? vagy mit csináljak? Nem lehet attól, hogy szilveszterkor 2napig csak alkoholt ittam, semmi folyadékot, és egyfolytában azt éreztem h ki vagyok száradva?
2014. jan. 3. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
ecsetelő,szerintem olcsó
2014. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen csak a felső fogsoron, és jobb oldalt. Ki kellett fúrni egy fogamat, mert valami gennyes váladék volt ebben a "dudorban". Ahogy kifúrták ez kifolyt, és elmúlt.
2014. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!