Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miez a számon? Nem herpesz de...

Miez a számon? Nem herpesz de piros és pöttyös. (kép)

Figyelt kérdés

Hogy tüntessem el? Nagyon rossz a közérzetem egész nap.

[link]



2014. márc. 10. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem mondtad fáj-e? Nekem a számban volt valami ilyesmi kis barna pöttyel a közepén, baromiram fájt ha a fogam vagy a kaja hozzáért. Fogorvos azt mondta afta. Nálam akkor alakul ki ha ráharapok. Szerintem menj el vele a körzetihez legalább, hátha okosabbat tud mondani nálam.
2014. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez herpesz. Honnan veszed, hogy nem az?
2014. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem fáj, néha éget olyankor nemtudom, hogy vajon visszafele húzódik vagy "kifele". de nagyon idegesít, 1 hete múlt el alul egy herpeszem, elkezdtem béres cseppezni meg vitaminok, erre most ez... :) hogy tüntessem el?
2014. márc. 10. 15:48
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát a herpesz nagyobb hólyagos izé, ez csak piros 2 napja :S
2014. márc. 10. 15:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez pedig szerintem is herpesz...zoviraxot neki
2014. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez is herpesz, többféle van.
2014. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez tuti herpesz! Nekem pár évente egyszer szokot előjönni még ennél sokkal kevésbé, akkor kenek rá herpesz elleni kenőcsőt, ami 1 nap alatt leszárítja.


Egyszeri fertőződés után a HSV-1 vírus már örökre az arc idegeiben marad, stressztől, betegségtől ha legyengül az immunrendszer, akkor szokott altiválódni.

2014. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És ez lesz nagyobb is ha már tegnap este éreztem h kijött? Ilyen pici pattanásszerű herpesz is van? Ugye nem is fog megnőni lassított folyamattal? 2 napja is éreztem ugyanezt a pirosságot máshol, de az abbamaradt és eltűnt.
2014. márc. 10. 15:57
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a gyors válaszokat. Ilyen herpeszem még akkor se volt, nembírok beletörődni, hogy megint az. :S Telviran jó lesz rá?
2014. márc. 10. 16:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott hasonló lenni. Phlogosol oldattal kend be, nekem mindig elmúlik tőle. Ha mégis herpeszed lenne, akkor a Telviran kenőcsöt tudom ajánlani.
2014. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!