Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miez a számon? Nem herpesz de...

Miez a számon? Nem herpesz de piros és pöttyös. (kép)

Figyelt kérdés

Hogy tüntessem el? Nagyon rossz a közérzetem egész nap.

[link]



2014. márc. 10. 15:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én ennyire sem hagyom megnőni, ahogy egy kicsit ellilul a bőr és minimális puposodást érzek már kenem.

Telviran jó rá, alábbi linken több infó, és gyógyszer.


[link]

2014. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én elmentem egy öreg nénikéhez a piacra, vettem tőle aloé vera növényt, és odaadtam az ofőmnek, mert Neki semmivel se múlt el kenhette akármivel. Bekente evvel és 4 hónapig nem jött ki neki!
2014. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltam múltkor, mert unom hogy mindig kijön...mondta, hogy béres +vitaminok, meg váltottam ki lizin c-t ,hiába szedtem semmit nemér úgyérzem... ajánlotta még, hogy immunológiára menjünk akkor, szerintetek érdemes.?
2014. márc. 10. 16:16
 14/15 anonim ***** válasza:

Immunológiára érdemes elmenni. Írtam korábban is, hogy akkor jön elő a herpesz, ha legyengül az immunrendszer.


Jó imunrendszered egészséges életmódtól lesz, amiben szerepe van többek között mozgásnak, táplálkozásnak, pihenésnek, stressz mértékének, munkánkkal, egzisztenciánkkal való elégedettségnek, magánéleti boldogságnak...

2014. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hihetetlen de már az miatt is stresszelek, hogy vajon mikor jön ki egy újabb herpesz? Baráti társaságom is megérti nem is az a baj, de engem nagyon érzékenyen érint...:/ 2 hete fejeztem egy immunerősítő kúrát, míg szedtem addig nem volt herpeszem.. de orvosom nem írhatja fel újra. :S

Kedves utolsó, köszönöm a válaszaidat.

2014. márc. 10. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!