Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretnék a honvédséghez...

Szeretnék a honvédséghez menni, de sajnos 22 évesen már rengeteg fogam hiányzik kb 10! Ez ugyw totál kizáró ok?

Figyelt kérdés
24 vagyok, és 10-11 fogam már nincs meg. Ez köszönhető annak hogy fiatal koromban nem mentem fogszabályzásra/amit a dokim sosem javasolt soha/, nagyon nagy mély harapásom is van, genetikailag nagyon gyenge fogazatom van,rossz fogzománc, gyorsan szuvasodó fogak( ezt 2 doki is mondta már hogy ajármit csinálom 30 éves koromra alig lesz jó fogam). Sajnos ezzel nemtudok mit tenni, sorra törnek le a fogaim,meg mennek szét,hiába mosom...és azthiszem ez fog meggátolni a célomban. Ahogy utánajártam, feltétel a jó fogazat...na most lehet nekem jó a maradék fogam, ha emellett már rengeteg hiányzik...nemfognak felvenni ugye?
2014. márc. 13. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnállak, sokaknál ez nagy probléma.


Amúgy a fogpótlás nem segítene?

Viszont erről a honvédségi követelményről nem tudok semmit.

2014. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Loner válasza:
Azt nem tudom, hogy kizáró ok-e, dehát miért nem őket kérdezed? mit veszíthetsz? Ha kizáró ok, akkor úgyis mindegy, ha meg nem, akkor nyugodtan mehetsz jelentkezni.
2014. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hogy alkalmas lehetsz-e azt nem tudom, de a rágóképesség számít. Ha 50% alatt van akkor alkalmas vagy, ha 75% alatt van akkor nem biztos, ha 76% feletti akkor alkalmatlan. Egyébként a 7/2006-os HM rendelet írja le az alkalmasságot. Szerintem keress fel egy katonai toborzó irodát.
2014. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!