Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azért szokatlan mert nem...

Azért szokatlan mert nem kaptam ideiglenes pótlást vagy azért mert valami baj van? Mennyi idő mire megszokom? Mennyire lehet terhelni?

Figyelt kérdés
10 napja kihúztak 3 fogat 7et pedig lecsiszoltak fogpótláshoz.nem kaptam ideiglenes pótlást viszont 2 napja kiszedték a varratokat és feltették a végleges pótlást.nagyon idegen érzés és fáj is ha használni akarom ráadásul a felső állkapcsom jobb oldalán 4 fogat "pótoltak"1 lecsiszolt 1 hiány aztán 2 lecsiszolt mert az utolsó is menthetetlen volt.ha az utolsóhoz kerül az étel h rágjak elég kellemetlen és olyan mintha kiakarná húzni az első fogat amire rátették a pótlást.
2014. márc. 17. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni és elmondani a gondjaidat.Az utolsó, amit írtál, valószínűleg mozog. Amikor hátul ráharapsz, az eleje felmozdul. Jól megcsináltnál ez nem fordulhat elő.
2014. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma voltam dokinál, megnézte de nem mondott semmit.a tüneteim enyhültek már 2 napja nem szedek fájdalomcsillapítót- még evés után sem kell.a mozgás érzése is abbamaradt igy hiába is mondtam el a dokinak h ha már nem áll fenn a probléma nincs mit csinálni de azért köszönöm a választ :D
2014. márc. 21. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!