Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valakinek jól bevált ötlete?

Van valakinek jól bevált ötlete?

Figyelt kérdés
A felső fogsoromon gyökér kezelve lett a két 1-es és a jobb 2-es fogam a kettes elég csúnyán bedurrantotta az arcom vagyis arcüreg gyulladásom lett, voltam dokinál tegnap kiszedte az ideiglenes tömést kitisztította meg minden ahogy kell rendesen írt fel gyógyszert is (Dalacin, rendesen szedem is),nyitva hagyta most a fogamat, azt mondta öblögessek szájöblögetővel és hogy jeges borogatással kezeljem az arcomat de semmi változás nem történt (kétszer is megejtettem tegnap a borogatást),nem merek meleg gőzölgést vagy ilyesmit csinálni nehogy jobban bedurranjon. Ha valaki már járt így és neki az segített vagy valami más akkor legyen szíves írja meg. Köszönöm szépen!

2014. máj. 16. 11:15
 1/4 anonim válasza:
A Corsodyl szájvizet ajánlom. Nekem minden gyulladást levitt 2-3 alkalom után. Megéri tartani otthon. Kb 1500 Ft egy üveg.
2014. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi gondoltam már rá, hogy a paradontax helyett azt veszek most :)
2014. máj. 16. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Van belőle alkoholos meg alkohol nélküli
2014. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy a bacikat lézerrel (kezeléssel) is ki tudják irtani

Nme tudom hány alkalom kell

2014. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!