Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után nagyon fáj a...

Foghúzás után nagyon fáj a helye, leszakad az arcom. Normális?

Figyelt kérdés
Fél órája húzták ki az alsó rágófogamat, be volt gyulladva a gyökere. Az érzéstelenítő nem hatott csak a nyelvem zsibbadt el de az arcom az ínyem szinte egyáltalán nem. Úgy fájt amikor húzta ki hogy azt hittem besz*rok. Beletört az egyik gyökere, azt alig tudta kivenni, de kijött. Azt mondta minden darab kijött aggodalomra semmi ok. Most baromira fáj, úgy érzem leszakad a fél fejem, ittam egy flektor port. Normális hogy ennyire fáj? amikor a bölcsességfogam húzták ki szájsebészeten meg se kottyant szinte még csak a helye se fájt. ez meg...nagyon durva, most épp jegelem. Holnap mehet így dolgozni vagy fel fog dagadni???
2014. máj. 27. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:

hat te holnap nem fogsz dolgozni menni, az ilyen fogorvos is csak papiron orvos, sz*r hentes inkabb...


fel ora? haha, varj meg egy felet, akkor mennyire fog fajni! huzzal vissza a dokihoz, es kerjel Cataflam-ot (lorugasszeru fajdalomcsillapito), szedd be, es huzzal haza pihenni.

2014. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a cataflam és a flektor por ugyan az, most egy picit már jobb. és ami durva hogy még most hatott az érzéstelenítő, sokkal jobban el van zsibbadva az arcom mint akkor.

mire írtad hogy hentes?

2014. máj. 27. 12:51
 3/9 anonim ***** válasza:
a fogorvosra, aki nem varta meg hogy hasson az erzestelenito, hanem kitepte a fogadat...
2014. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igen basszus, mondtam neki hogy nem zsibbadt még el, csak egy picit a nyelvem...na most bezzeg totál el van zsibbadva. ezek szerint nekem kell 1 óra hogy hasson...
2014. máj. 27. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy elsore nem jo helyre szurta, esetleg a gyulladas miatt nem hatott idoben. ennek ellenere nem megvarni es ugy kihuzni eleg tusko dolog volt.
2014. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ne is mond, rendesen nyögtem amikor mozgatta és elkezdte húzni... eddig nem voltak rossz élményeim a foghúzásról, amikor a bölcsességfogamat húzták a szájsebészeten mondom meg se kottyant egy cseppet sem fáj, utána pár órával már semmi bajom nem volt...egyébként mondta is hogy ez sokkal jobban megfog viselni mint a bölcsességfog.
2014. máj. 27. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát adhattak volna előtte antibiotikumot, hogy

megszűnjön a gyulladás és csak azután

2014. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na meg utána is legalább felírhatott volna valami antibiotikumot -
2014. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél ki pár nap szabit
2014. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!