Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 5 nappal foghúzás után még...

5 nappal foghúzás után még mindig fájdalom csillapítót kell szednem, ha kimegy a hatása nagyon fáj. Volt valakinek így?

Figyelt kérdés
Nehéz húzás volt, 3 részben jött ki, nagyon megküzdött a doki vele azt hittem ki se tudja húzni...ráadásul nem hatott a fájdalom csillapító így mindent érzetem....azt mondta gyulladt volt a gyökere. Ha el kezd fájni veszek be fájdalom csillapítót ami elég hamar már 10-20 perc után hat és olyankor semmi bajom nincs, egyáltalán nem fáj. Tegnap délután vettem be egyet, éjszakára már nem mondom kemény vagyok tűrök, de éjszaka úgy megfájdult hogy majd el sírtam magam, hasogatott oda a csontomba, brutálisan fájt...bevettem egy algolex fortét és kb. 10 perc után érzem hogy sokkal jobb és el tudtam aludni. Normális hogy még mindig így fáj ha kimegy a fájdalom csillapító hatása?
2014. máj. 31. 08:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Beinjekciozott igy nem volt olyan veszes a kikaparasa. Kitisztitotta a sebet mert begyulladt sargas volt es kellemetlen szagu.
2019. júl. 28. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!