Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehet az, hogy 31 évesen...

Hogy lehet az, hogy 31 évesen most mentem életembe először fogorvoshoz és még sincs semmi probléma? Lehet rosszul látta az orvos?

Figyelt kérdés
Nem is mosom annyira és most mentem el először fogorvoshoz. Mindenki azt mondta készüljek fel rá, mert sok baj lesz a fogaimmal. Nagyon féltem, de azt mondta a doki nincs semmi baj, egészségesek a fogaim csak a fogkövet szedte le.
2014. jún. 6. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó neked! Genetika:))))

Én hiába mosom...most is van már lyukas fogam megint.. pár éve meg betömtek vagy 6-ot, kihúztak egyet, egy letört pótolták, barázdazárás, fogkőleszedés..:DD

és még csak 20 vagyok:D

2014. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Neked a kötelező iskolai fogászaton nem kellett részt venned?

Egyébként nincs semmi rendkívüli az esetedben. Szerencsés ember vagy, mert jó fogakat örököltél a szüleidtől.

Az apósom 77 éves, és 1 foga van ami dióharapás miatt tört le. se lyukas foga, semmi. Az apósomnál még véletlenül sem találsz fogkefét.

2014. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es Nagyon féltem a suli fogászattól és akkor mindig beteg lettem és kiírt a doki :D
2014. jún. 6. 21:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet azért jó, mert dentocárt adtak a szüleim gyerekkorban, ezért mondjuk most sárgák, de nem lehet fehéríteni azt mondta a doki, mert fluorózisos
2014. jún. 6. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Körzetinél voltál vagy magánnál?
2014. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokan irigykednek rád a fogaid miatt, hidd el! Jól vagy összerakva.
2014. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magánnál voltam
2014. jún. 7. 09:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Továbbra is ápold a fogaid, használj jó fogkérmet,

hogy még sokáig olyanok maradhassanak

2014. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!