Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itthon 20dkg pucolt dió....

Van itthon 20dkg pucolt dió. Ajánlanátok néhány bevált (! ) sütireceptet?

Figyelt kérdés

Ha max. 30dkg dió kell hozzá, addig meg tudom csinálni mert több zsák dió van itthon, csak nem tudok sokat pucolni egyszerre

15l

Sütés-főzés tapasztalataim vannak, pl egyszer sütöttem piskótából citromtortát, de tbbször csináltam már képviselőfákot, gyümölcstortákat, muffinokat


2012. okt. 30. 08:35
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha kell, le tudom darálni
2012. okt. 30. 08:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Aranygaluska

Diós kalács

Diós kifli

Diós aprósüti

2012. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

palacsinta. A palacsintát megkened barack lekvárral erre rászorod a porcukkorral kikevert darált diót feltekered . csikokra vágod a jénait kiikened beleteszed a csikokra vágott palacsintát. 1 zacskó vaniliás pudingott hideg tejjel kikeversz és a palacsintákra öntöd . Beteszed a sütöbe 20-25 percig közepes hőfokon sütöd : Majd 3tojás fehérjét 10dkg cukkorral keményre vered és a palacsinta tetejére rakod .A sütöt elzárod és meleg sütöbe vissza teszed amig a hab kicsit megszilárdul és barna lesz a tetjén.

A pudingpor főzös legyen és csak simára keverd el a tejjel.

2012. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!