Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon félek a fogorvostól...

Nagyon félek a fogorvostól mert most megyek életembe először, mire számíthatok, mit fognak csinálni velem?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és még soha nem voltam fogorvosnál. Nem tudom milyen érzés lesz. Semmilyen panaszom nincs, csak az ínyem szokott vérezni kicsit, valószínűleg a fogkőtől. Iskolai fogászatról mindig ellógtam, de eddig sose volt panaszom a fogaimra.
2014. jún. 29. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég csináltak fogkőleszedést és polírozták utána a fogam, semmit nem éreztem, még injekció sem kellett. Gondolom átnézi a fogaidat és megmondja, hogy kell-e valamit csinálni.
2014. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de óriási butaság és felelőtlenség hogy nem voltál még soha fogorvosnál. Járj el évente legalább egyszer! Felesleges félni tőle. Én gyerekkoromban fogszabályozós voltam, később kiműtötték mind a négy bölcsességfogamat. Kellemetlen dolgok, de ki lehet bírni. A kisebb beavatkozásokat is érzéstelenítővel csinálják, úgyhogy fájni nem fáj, csak kellemetlen.


Egy sima vizsgálat amúgy csak annyi hogy belenéz a kis tükrével, nem csinál semmit az "engedélyed" nélkül.


Bátorság, holnap írd meg hogy túlélted-e :D

2014. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!