Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Barátnőm fogai nagyon csúnyák...

Barátnőm fogai nagyon csúnyák (többi lent? )

Figyelt kérdés
Barátnőmnek a fogai sárgák és kajamaradékosak,emellett nagyon büdös is a szája..és már visszataszító megcsókolni :( hogy mondjam meg neki finoman hogy valamit csináljon a fogaival?

2014. júl. 16. 13:35
 1/7 anonim válasza:
Nehéz helyzet.. A helyedben megpróbálnám először úgymond 'reklámozni' a fogmosást, ez így lehet furán hangzik, de arra gondolok, hogy amikor reggeliztek, vacsoráztok.. stb. mindig mondod neki, hogy várjon, mert elmész fogat most, hátha kapcsol, hogy neki sem ártana. Vagy esetleg kérdezgesd tőle, hogy büdös-e a szád, ha ezek nem jönnek be akkor le kell ülni vele és meg kell beszélni, hogy kellemetlen a szájszaga és ha azzal törődik, akkor majd a többivel is fog. Sok sikert!
2014. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egy normális, igényes emberi kapcsolatban nem lenne probléma. :D Szóval gratulálok az értékrendedhez. De ha már ide jöttem akkor írok valami hasznosat: Ha ott alszol nála reggel hívd el fogat mosni, mséz te is mossatok eggyütt fogat. Vagy esetleg kínáld sűrűbben rágóval. :S
2014. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,rágót szoktam adni neki,de az a baj a fogain az nem segít és elég kellemetlen márcsak tudni azt hogy milyenek is..de akkor megfogadom a tanácsokat,hátha :)
2014. júl. 16. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Én elég fura családból jöttem, nem volt divat nálunk se a fogmosás. (Érdekes, de akkor sokkal egészségesebbek voltak a fogaim). Mikor összejöttem a párommal Ő megmondta őszintén, hogy kicsit oda kéne figyelnem a szájhigiéniára. Azóta nincs ilyen gond én nem sértődtem be ezen.

De érdekes, hogy míg nem volt rendszeres fogmosás (azért néha mostam), addig szépek voltak a fogaim, egy szuvas sem volt, aztán utána kezdtek el romlani... Pedig lágy kefét használtam.

:(

2014. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki fogkrémet
2014. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy valami szájöblítőt vegyél neki (ajándékba)

Vagy menj el vele fogorvoshoz levetetni a fogkövét

2014. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Én elég fura családból jöttem, nem volt divat nálunk se a fogmosás. (Érdekes, de akkor sokkal egészségesebbek voltak a fogaim). Mikor összejöttem a párommal Ő megmondta őszintén, hogy kicsit oda kéne figyelnem a szájhigiéniára. Azóta nincs ilyen gond én nem sértődtem be ezen.

De érdekes, hogy míg nem volt rendszeres fogmosás (azért néha mostam), addig szépek voltak a fogaim, egy szuvas sem volt, aztán utána kezdtek el romlani... Pedig lágy kefét használtam.

:("


Ezt hogy?? :O Nem kötekedem, csak nekem meg pont akkor romlik ha nem mosom... így nyáron van hogy 2 napig nem megyek sehova, azalatt meg elfelejtek ugye fogat mosni.. és már addigra tiszta lepedékes meg romlanak el komolyan... fogpiszkálót használok rendszeresen, még akkor is ha a tunyulásom miatt elfelejtek fogat mosni :D

De hogy lehet az, hogy nálad pont fordítva van? :O

2014. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!