Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csajnak jó az alakja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajnak jó az alakja, szép az arca, és belsőleg is tökéletes, az egyetlen hibája, hogy a fogai csúnyák. Ez mennyire számít?

Figyelt kérdés

Pl. elöl lyukasak a fogai, és ez látszik is...

Csak őszintén!


2009. júl. 14. 02:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
hát szerintem eléggé csúnya persze nem ez a mérvadó nemis nagyon foglalkozom vele mert ez olyan dolog ha akkar akkor is nehéz változtatni rajta ezért elfogadom.De ha valakinek sárga mert nem mossa az gustustalan.Az olyan hibákat elfogadok ami természetes pl : szabálytalan fogak vagy szeplő de vannak olyan hibák amiket az ember megtud változtatni pl kövérség ,csúnya köröm na az ilyenek gusztustalanok 17f
2009. júl. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
hát valszleg nem magától lyukadtak ki a fogai, hanem azért, mert durván igénytelen volt, ami kizáró ok. egyébként meg irány a fogorvos
2009. júl. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg szerény is.
2009. júl. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, eléggé kiábrándító. Ez viszont olyan dolog, amin lehet segíteni. Nem is hinnéd, miket tudnak csinálni a fogorvosok manapság...
2009. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

Édes mindegy hogy néz ki, nem járnék ilyennel. Fogat mosni luxus? Nem lukad ám az ki csak úgy magától! Ha meg már kész a baj, akkor miért nem mész fogorvoshoz?? Azt várod, hogy kirohadjanak?


Vagy egy egyetemi csoporttársam, egy nagyon rusnya dagadt csaj, elöl rohadó fogakkal, és mégis mindig talál magának valakit akivel egy kis ideig enyeleg. Érthetetlen, mi meg a haverokkal fintorogva lessük, hogy erre hogy képes a srác, nem szúrja ki a szemét?


Szóval mindezeket a kérdéseket attól a lánytól is megkérdeztük volna már, de most itt vagy te... Miért nem kezelteteted?? Miért nem ápolod rendesen?? Egy nap lenne helyrehozni, és minden nap 5 perc úgy tartani.

2009. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Inkább lenne kevésbé tökéletes, de a fogai ne rohadjanak!

Egyébként eleve nem szép az arca, gondolom ha mosolyog, akkor látszanak a fogai..

2009. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha lyukasak a fogai,be lehet tömetni. Nekem is kilyukadnak, pedig rendesen ápolom őket, ez van :(

Amúgy nálam 1 csúnya fogú csaj eleve nem tetszik,nem tudom miért. :(

2009. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sok lyukas fogam van, hiába mosom őket, de most már kiderült, hogy mi a gond, és most már tudjuk orvosolni, de ami elromlott, azt visszacsinálni nem lehet, de minden fél évben megyek fogorvoshoz, és ha lyukas fogat talál, azt egyszerre betömi. Szerintem ez az alap, hogyha valakinek már kilyukadt a foga, akkor legalább csináltassa meg. A fiúk nagy többségét taszítja, ha a lány fogai lyukasak és nincsenek kezelve. Mert most már amikor fehér tömést használnak, elég nehéz megmondani egy fogról, hogy be van-e tömve, meg tényleg csodákat tudnak művelni a fogorvosok. Nekem sajnos kesze-kuszák is, de csak műtéttel lehetne megcsinálni őket, mert fogszabályzót nem hordhatok egy betegségem miatt, de az eddigi barátaim nem emelték fel szavukat az ellen, hogy nem tökéletes a mosolyom. De tudták rólam, hogy amit tudok, azt megteszek azért, hogy ne menjenek tönkre a fogaim, pl.: soha nem büdös a szám. Mert azért ha valakinek van lyukas foga, akkor ott általában van szag is, ami meg végképp visszataszító.
2009. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez a lány minden nap kétszer mos fogat, nem a hanyagsága miatt ment tönkre, hanem mert örökölte a rossz fogakat. Igen, van ilyen...

Már van időpontja fogorvoshoz, de az csak 1 hónap múlva van, és közben van itt egy srác, akivel jó lenne már talizni...

2009. júl. 14. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy 1 hónapra előre kapott időt? Én ha felhívom az orvosom, mindig kapok legkésőbb jövő hétre. Na mindegy, szerintem ha ilyen fontos, akkor rögtön az első találkozásnál felhozhatná a témát. Egyrészt meg lehet törni vele a jeget, másrészt lesz téma. És a srác is megnyugszik, hogy meg lesz csináltatva.
2009. júl. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!