Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki kell müteni 3 vagy 4...

Ki kell müteni 3 vagy 4 bölcsességfogam! Nagyon fog fájni a mütét? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A röntgen még ott van a fogszabályzos szakorvosnál, ezért mikor rápillantottam, akkor 3-at láttam, de amilyen "szerencsés" vagyok lehet, hogy mind a 4 megvan..nagyon rettegek!!!A héten megyek megbeszélésre és intézni kell a folyamatot..

2014. júl. 21. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha altatnak, akkor no para.

Nekem ébren szedtek ki egyet, rettenetes volt. Hova mész?

2014. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesómnak most csinálták, neki 3-at kellet kettő fent meg 1 lent, az első kellemetlen volt az volt a legnagyobb műtét is, nem fájt neki annyira elérzéstelenítették neki, csak annyi volt a problémája, hogy a szája zsibbadt annyira kikellet nyitnia és a végén nem bírta már tartani (kikellet támasztani), semmi más kellemetlen nem volt neki 12 órára már amit kívánt azt evett, a varratszedésnél sem érzett semmit. A 3.-at meg már várta is, hogy hagy essen túl rajta. Ne parázd túl. :)
2014. júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem kertelek.. végül is biztos tudja belül mindenki hogy nem túl kellemes. . Szerdán volt a második műtétem .. érzéstelenítőt kapsz, fel vágja az ínyed, fúrja, feszegeti amíg ki nem jön természetesen fájni nem fáj de elég kellemetlen mégis csak egy fogat akar ki szedni a helyéről. . Fájdalom csillapítót mindenképp szerezz be mert pár napig aludni se tudsz ha nem csillapítod és fel fog dagadni elég szépen az arcod az is napokig olyan marad de jegeld és akkor baj nem lehet.. egy pár napig nem tudsz majd olyan ételt enni amit rágni kell és tej tojás tilos.. Én 4-5 nap után fél oldalasan rágtam bár kicsit nehezen. egy hét után varrat szedés, utána egy két nap és már semmi gond. Nekem a két alsót szedték ki.. Én nem más tapasztalatát írom hanem a sajátom remélem segítettem. . 18/L
2014. júl. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fognak altatni, hanem ébren leszek és egyesével fogják kiszedni gondolom..köszönöm a válaszokat! Remélem, hogy tul fogom valahogy élni, mivel elég félös vagyok, igazábol egy vérvételtöl is már remegek..
2014. júl. 21. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!