Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínybe tört bölcsességfog?...

Ínybe tört bölcsességfog? Hogy szedik ki?

Figyelt kérdés
Jobb hátsó bölcsességfogam anno rosszul jött ki, nem csináltattam meg. Mára az egész elmállott, körbe a korona letört, csak a fogbelső van meg belőle és a gyökerek az ínyemben. Fájni szerencsére nem fáj, de ki kellene szedetnem (ha nem rettegnék a fogorvostól). Ezt hogy szedik ki? Azt sejtem, hogy csak szájsebész, a fogorvos ezzel már nem bír el.
2014. júl. 23. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan fogorvos aki vállal ilyet is, gyökérfogóval is ki tudja szedni.
2014. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! De mit fog meg, ha porlad ami látszik és az ínyemben van benne?
2014. júl. 23. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Két variáció van szerintem ebben az esetben 1. vagykitudja vésni ha igen akkor nagyon megfogsz vele szenvedni. 2. elküld a szájsebészetre ott kiműtik
2014. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem szájsebészet és ott felvágják az ínyed, és úgy szedik ki a darabokat!

nekem is ez lesz, csak nekem másabb a helyzet, ferdén nő a bölcsességfogam és nem bújt még át az ínyemen és nem is fog, emiatt ki fogják műteni. a másik bölcsesség fogamat is ki kellett húzni mert begyulladtak, szájsebészetre kellett mennem, de abszolút meg sem éreztem, nem fájt se közbe se utána szerencsére. addig menj el míg be nem gyullad, mert akkor nem fog használni az érzéstelenítő.

2014. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tuti, hogy szájsebészet.
2014. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!