Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most kaptam állandó/rögzített...

Most kaptam állandó/rögzített fogszabit és amíg le nem veszik tényleg nem haraphatok semmibe?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert nem nagyon figyeltem a dokira.

2014. júl. 25. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
kemény gyümölcsbe és más keményebb ételbe nem, popcorn, szotyi nagyméretű szendvics szintén nem
2014. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Csak viszonylag puha dolgokat harapj! A kenyérből készült szendviccsel pl. nincs gond, de ha óriási zsemlét akarsz enni, ami mondjuk már másnapos, és inkább nyúlik, mint szakad, na, az nem lesz épp jó élmény.

Igazából ez részint azért fontos, mert eléggé meglazítja a fogaidat a fogszabályzó, és nem kellene őket még inkább mozgatni ilyesmivel.

2014. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Már miért ne haraphatnál?Szerinted ameddig le nem veszik egy másfél évig addig nem haraphatsz semmibe vagy mi? :D Csak az első napokba ne nagyon,mert az fájni fog,de utána nyugodtan ehetsz szendvicset,meg ilyen puhább dolgokat,a lényeg,hogy nagyon keményeket ne,pl. alma azt csak szeletelve.Én 3 napja kaptam meg és főtt kukoricát eszek xd
2014. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még rágózhatsz is vele :D

nekem is mondták, hogy Mars szelet, Toffifee, rágógumi tilalom lesz. almát asszem nem mondtak.

aztán megláttam, hogy más fogszabis is rágózik... paráztam tőle, de kipróbáltam.

és semmi bajod nem lesz tőle :D

csak ne az első napokban harapj nagy dolgokba

2015. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!