Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális ha magánrendelőben...

Az normális ha magánrendelőben előre nem közlik az árakat, és nem is lehet őket megtudni?

Figyelt kérdés

Találtam egy fogászatot.

Honlapon nincsen árlista,gondoltam megpróbálom személyesen.Sajnos,nincsen árlistájuk,csak akkor tudnak árat mondani ha elmegyek egy alkalomra,ami 18,000ft,és ott megmondják.

Szerintetek ez normális?


2014. júl. 30. 20:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam,hogy mondják meg,hogy 11,500ft lesz pontosan.Hanem mondjuk lenne egy lista,hogy egy tömés 10-15 e ft stb..hogy legalább viszonyítási alapom legyen.Így attól tartok nagyon lehúzás az egész
2014. júl. 30. 20:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet őket jelenteni a kamaránál. Árlistának mindenhol kötelező kirakva, olvashatóan lenni.
2014. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ők azt mondják,hogy minden eset egyedi,amivel egyet is értek nyilván van kisebb tömés vagy nagyobb,egy csatornás fog meg több,de azért egy körülbelüli árat elvárnék.

Azt "javasloják" menjek el az első alkalomra,ami 18,000 eft,ott elmérik az állapotot és megadják a pontos árakat

2014. júl. 30. 20:45
 4/9 Gugu Gabor ***** válasza:

Amikor én mentem magán fogorvoshoz akkor ott a tömés 12000 volt és nem volt az egyik olcsóbb mint a másik.

Én a helyedbe keresnék egy másik orvost ha lehet.

2014. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Keresek is másik orvost,csak,azért kicsit csodálkoztam és felháborítot,hogy ilyen "egyenesen" próbálják lehúzni az embert
2014. júl. 30. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen törvény ellenesen működnek. Nyugodtan jelentsd az orvosi kamarának.
2014. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Maga az, hogy egy konzultáció pénzbe kerül, visszás. Eszedbe ne jusson oda menni.

Én akárhány fogásznál voltam, a konzultáció mindig ingyen volt, bejelentkezéskor pedig már a telefonban kérdezték, hogy az árakat tudom-e, és sorolták egyből hogy nagyságrendileg mennyibe fog kerülni.

2014. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, menj máshova. Ez egy bizalmi szolgáltatás, nem tehetik meg, hogy nem közlik előre az árakat, az meg végképp nem normális, hogy 18 ezerre akarnak lehúzni a semmiért.
2014. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként erről a fogászatról van szó:

[link]


Kifejezetten gyökérkezelő rendelő,és mivel a fogam nem egyszerű eset,jó lenne egy normális fogorvost találnom.

Korábban illyennel én sem találkoztam,hogy legalább egy tól-ig árat sem tudnak mondani.

Azért kérdezem,mert attól tartok,hogy ha egy konzultáció ennyi,akkor egy gyökérkezelés százezres nagyságrend.

2014. júl. 30. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!