Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Anyukám ma ment szájsebészetre...

Anyukám ma ment szájsebészetre. Retteg tőle azt mondja megfog halni. Mivel nem jó a szíve lidokaint adnak erre fenn áll az esély, bár remélem nem. Ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Nagyon félek gombóc van a torkomban, apukámat már elvesztettem őt nem akarom.
2008. aug. 5. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy szájsebészeti beavatkozásba még senki nem halt bele,de jobb,ha nem kórházba vagy sztk-ba megy,hanem mondjuk magánrendelésre pl fogház,magánszájsebészetre igaz,hogy ott perkálni kell ,de legalább nem kinozzák meg,kapsz időpontot is,a kórházba meg sietnek és millióan vannak.Miért nem mentél vele,ha ennyire félted,remélem minden ok lesz,szia

UI: nekem is volt/lesz szájsebészeti beavatkozásom

2008. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg csak a jóra gondolni, mármint arra, hogy túl lesz rajta hamar és minden rendben lesz! Tudom, nem könnyű,de sokan mondják, hogy a gondolatnak teremtő ereje van. Minden rendben lesz! Gondolok Rátok!
2008. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebbe már haltak bele. A lidokain nagyon erős és szívinfarktust okozhat! Magánba nem tud menni mert nincs pénzünk.
2008. aug. 5. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, tudják az orvosok, hogy gond van a szívével, ezért óvatosan adják a megfelelő fájdalomcsillapítót + jobban odafigyelnek. Ha belehalhatna, nem csinálnák meg a műtétet. Az hogy SZTK vagy magánrendelés, nem számít, mindenhol vannak jó orvosok. Én is izgultam, mikor anyukámat műtötték, szóval megértelek..
2008. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Közölni kell az orvossal, hogy szívproblémái vannak, nyugodjatok meg, akkor más érzéstelenítőt fog adni.
2008. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is beteg a szívem. Nyugodj meg, nem lesz semmi baj! Fogászaton dolgozom. Ha anyukádnak szívproblémái vannak, valószínű, hogy nem lidocain-t fog kapni. Nagyobb valószínűséggel kap majd ultracain-t, ami sokkal kevesebb adrenalint tartalmaz, szívbetegeknek ezt adják. Nem tudom milyen súlyos anyukád helyzete, de én mindig lidocain-t kapok, és még 1x sem lett belőle bajom. Ne félj.
2008. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy néz ki kihúzzák neki. Hát nincs éppen jól, de nem lesz baj.
2008. aug. 5. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!