Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos utáni fogérzékenység....

Fogorvos utáni fogérzékenység. Normális?

Figyelt kérdés
Beleharaptam a villába és allul a legelső bal fogam teteje egy nagyon picit letörött,ma,2 nap után elmentem fogorvoshoz.megcsiszolta,betömte.minden oké,1 óra után ettem is rá semmi fájdalom,de nemrég ittam egy kis vizet,nem túl hideget,és fájt,nem nagyon,csak érzékeny volt rá,és amikor veszek levegőt,lehűti a fogamat és akkor is fáj,ez normális,vagy lecsiszolta előröl a fogzománcomat? 15/f
2014. aug. 7. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
A fehér töméseknél savval maratják fel a dentint, hogy normálisan hozzá kössön a fogadhoz a tömés. Lehet, hogy e miatt érzékeny a fogad. Használj Pronemel fogkrémet, vagy Tooth Mousse-t, hogy visszaépüljön a fogadba az ásványianyag.
2014. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!