Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó bölcsességfog eltávolítás...

Alsó bölcsességfog eltávolítása tényleg ennyire fájdalmas vagy csak nem megfelelő orvosnál voltam?

Figyelt kérdés
Elmentem Miskolcon a szájsebészetre ,mert fogszabályzás miatt az alsó bölcsességfogaimat elkell távolítani. Az egyiket ma megtették. Adtak érzéstelenítőt, ki küldtek kb 10 percre, majd vissza hívtak és MINDENT ismétlem..MINDENT éreztem. Iszonyatosan fájt. Még az injekciózás is. Más orvosnál is voltam már ,de ilyen fájdalmat még sehol nem éreztem. Most enni sem tudok, mert annyira fáj ,hogy nem tudom kinyitni rendesen a számat.

2014. aug. 11. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
még olcsón megúsztad, az én bölcsességfogamhoz nem fértek csak úgy hozzá oldalról meg kellett bontani az álkapcsom, hogy ki tudják szedni egy 2 órás mûtét keretei közt... a bölcsességfoggal szinte mindenki ráb***szik, csak van aki kevésbé.
2014. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem már kint volt félig meddig, a másik még nincs.....szóval akkor ne számítsak a másiknál se semmi jóra xD
2014. aug. 11. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
És nem szóltál, hogy fáj?
2014. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az arcmimikám mindent elárult , vigyorogtak....de hamar megvolt, kimentem és eldöntöttem h keresek egy magánorvost még ha csak erre az egyre is ,de kifizetek annyi pénzt csak ne csinálják mégegyszer így.
2014. aug. 11. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!