Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészeten szét szakadt a...

Szájsebészeten szét szakadt a szám széle, mit tehetek vele?

Figyelt kérdés

Annyira szenvedtek egy fogam kihúzásával, hogy ahol folyton hozzá ért minden féle szerszám (fogó, ilyesmi...) ott úgy néz ki a szám mint ha szét lenne szakadva (két napja).

Úgy néz ki kívülről mintha valami jót ettem volna és kicsapta volna.

de ha este lefekszem reggelre bevarrósodik. Reggel alig bírom kinyitni a számat és van hogy szét szakad a seb amiért csillagokat látok.


Ha nem nyitogatom és vigyázok rá (ami azt jelenti alig bírok enni majd) akkor így nő össze és soha nem tudom kinyitni rendesen, vagy az majd meggyógyul és rendesen tudom nyitni a számat ezek után?


köszi a kedves válaszokat

29N



2014. aug. 28. 08:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Jó sok tanács érkezett köszönöm. az alsó jobb 6ost húzták, de olyan nehezen hogy varrni is kellett. a szám szélét neogranormon pirossal kenem, úgy néz ki gyógyulgat, de hát mindig felszakad, hiába akarok kis falatot bevenni vagy kicsit ásítani :( ma is fáj :( gyógyszerként antibiotikumot kaptam és fájdalom csillapítót, mind kettőből 3x1et kell bevennem , tulképp ezeken élek kedd óta, a fájdalom csillapitot nem muszáj annyiszor bevennem azt mondta a doki , de nekem még is elfogy a napi 3 adag.
2014. aug. 29. 08:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdemes E vitamint is szedni ilyenkor, az is javítja a sebgyógyulást.
2014. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. aug. 29. 16:05
 14/14 A kérdező kommentje:
tegnap vették ki a varratot és hétfőre már ki tudtam nyitni úgyhogy nem volt tegnap gond..köszi a válaszokat
2014. szept. 3. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!