Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogcsiszolás hogyan zajlik...

A fogcsiszolás hogyan zajlik és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Ma leesett a fogkövem a jobb oldalsó metszőmről (ami egy kicsit rá volt nőve a középső metszóre és ott volt egy kicsi fogkövem...akárhogyan mostam is...) Szóval ugye leesett és lyuk maradt a helyén, és azt a kis részt szeretném lecsiszoltatni ami a másik fogamra rá van nőve.

Hogyan zajlik egy ilyen beavatkozás és mennyibe kerül? Fáj?

Ráadásul a két "vámpír" fogamat is szeretném lecsiszoltatni csak nem tudom hogy megy ez az egész..

A válaszokat előre is köszönöm! :D



2014. okt. 9. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
ha lecsiszoltatod a fogad (csak érzéstelenítő után!!!), utánna feltétlenül kell rá egy porcelán fog, mert érzékeny lesz a lecsiszolt fog rettentően. 2-3 gyurmaszerű mintavétel után 2-3 nap alatt meg lesz a porcelánfog is. foganként 5-10 perc kb. jó hangosan visít a masina, ami csiszol. darabonként 20 ezer a porcelánfog benne a csiszolás ára is. vigyázz nem minden fogdoki kíméletes, finom. az enyém az, merem ajánlani. megszerettem fogorvoshoz járni, amióta ismerem.
2014. okt. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!