Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az igaz, ha kihúznak egy...

Az igaz, ha kihúznak egy fogat, és sokáig nem pótolják, akkor a fogak közötti rés összehúzódik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 00:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért akarsz egy évet várni. Eleve az se biztos hogy ki kell huzni. Nekem volt fogam ami az iny szintjéig le volt törve. Gyökérkezelte, egy csapot tett bele 5000-ert, majd egy koronát tett rá porcelánbol 25000-ért. Azota is hibátlan. Nekem az also hetest huzták ki 10 éve, és a bölcsesség fogam gyakorlatilag annyira elörébb jött hogy megszünt a hézag. Ez nekem tetszik is, de a gond az hogy a vele szemben álló fog is megereszkedett és nem egy sikban van a mellette levõkkel. Szoval azt javaslom menj el egy ingyenes állapotfelmérésre és kérd ki a véleményt. Fogpotlas már 100000-ért is van amugy.
2014. okt. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszi,utolsó és a többieknek is:)


Amúgy 25 éves vagyok,de 1 bölcsességfogam jött még csak elő,az sem teljesen,de nem fájt soha.


Az az érdekes,hogy a rossz fogam sem fáj egyáltalán,soha.

2014. okt. 11. 18:17
 23/25 seniman válasza:
Ez így van,ezért sürgeti a doki ilyenkor a fogpótlást.
2014. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Azt a választ hogy: érdemes megtartani amíg lehet, ha még nem húzatod ki, azt azonnal feljtsd el.!

Egy lyukas, szuvas, félig letörött fogat, szándékosan megtartani, húzni az időt (akármi miatt) hatalmas nagy hiba, tulajdonképpen azt éred el, hogy tovább terjed a szuvasodás, és még nagyobb baj lehet belőle. Kihúzni minél előbb..! Utána lehet agyalni hogy mi lesz vele, pótlás stb.

2014. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
De ha mar berakjak az implantatumot,akkor megcsijnalja ugy a doki h nem fog latszodni h eltolodtak a fogak,nem?
2014. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!