Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha létezik injekció a fogak...

Ha létezik injekció a fogak romlása ellen akkor miért nem adják meg az embereknek?

Figyelt kérdés
A fogorvosokat majd elhelyezzük a közmunka programban, nem kell befosniuk. Azt hallottam, hogy létezik ilyen csak nem adják ki, mert az egész iparág tönkremenne. Ezek mögött is kik állnak? Na vajon kik? Hát persze, hogy a bosszú népe.
2014. okt. 24. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, szóval az egész kérdésed értelmetlen.
2014. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Injekció nincs.


Hallottam egy orvosról, amelyik baktériumkultúrákkal kísérletezik. Olyanokal, amelyek kiszorítják azt, amelyik a szuvasodást okozza. Ez már létező kezelés.

Vajon miért nem akalmazzák?


Arról is hallottam, hogy gyógyszert dolgoznak ki ezek ellen.

De ez már rég volt, és azóta semmi hír.

Vajon miért?


Ettől még fogat kellene mosni, az iparág nincs veszélyben, és a fogorvosok sem.

2014. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor egyébként elég lenne a szájvíz.
2014. okt. 24. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:
A szájvíz nem mossa le a lepedéket és nem szedi ki a fogaid között a húscafatot drága. Amúgy áruld már el, oké hogy feltalálnak egy ilyen injekciót és a fogbelet védi (nem értem hogyan). De a zománcba, talán még a dentinbe sem diffundál be az az anyag, a zománc védelme a helyes szájhigiénián múlik és semmi máson.
2014. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!