Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a fogam és akármit...

Nagyon fáj a fogam és akármit veszek be nem múlik el. Voltam dokinál jövő hétfőn kell visszamenni mert bevan gyulladva, irt gyógyszert, de ez sem segít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nincs valami hatásos módszer?
2010. jan. 25. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Erős fájdalomcsillapító!

Jobbulást kívánok!

2010. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
barátomnak csak az Advil ultra mulasztja el a fogfájást, a többi nem
2010. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
öblögess pálinkával vagy svédcseppel pár percig, ott ahol fáj.utána köpd ki. ez egy kicsit lezsibbasztja!
2010. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az erős égetett szesz (házi pálkinka, rum stb.) valóban jó ötlet, próbáld ki az öblögetést. Esetleg kipróbálhatod, hogy egy fél szem algoflex + cataflam hogyan hat együtt, de ez így nagyon erős, naponta max. 1-szer próbáld meg, bár ha be van gyulladva, még ez se 100%. Az alkohol mellett öblögethetsz kamillával is, ami szintén gyulladáscsökkentő. Vegyél kamillás teafiltert, és csináld jó erősre, persze cukor meg hasonlók nélkül, és öblögess vele.
2010. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a fogorvosi kezelés alatt a gyulladt fogamra augmentint kaptam/ez antibiotokum/amit nem birtam szedni a mellékhatása miatt.Én ugy segitettem magamon hogy napi 6000mg C vitamint szedtem.A saját gyogymodomat az orvosom is helyeselte azzal a megjegyzéssel hogy Ö is ezt teszi ha gyulladás van a szervezetében.Nekem ez segitett ,pár nap pihenö után az orvos folytatni tudta a kezelést.Nagyon jo egészséget kivánok neked.
2010. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszia gyors válaszokat :D kipróbálom remélem segít :D kösziköszi
2010. jan. 25. 16:51
 7/13 anonim ***** válasza:
16.32 vagyok. Még annyit, hogy a következőre megkérheted a fogorvost. (mint hozzáértő mondom): miután adott egy fájdalomcsillapító injekciót, fúrjon bele a fogadba a gyulladásig. (nyugi, az injekciótól alig fogsz valamit érezni). Miután így szabad utat nyitott a gennynek, írjon fel Dalacin kapszulát. Ez segít a genny elfolyósításában, ami majd 1-2 nap alatt kiszivárog a fúrt lyukon át. Ezek után - mivel már nincs benne gyulladás - egy újabb injekció után, különösebb nehézség és fájdalom nélkül kihúzható a rossz fog.
2010. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. A szivárgás magától természetesen csak felső fognál valósulhat meg, alsónál szívogatással és gyakori öblögetéssel kell rásegíteni. A húzást pedig azért mondom, mert ha már valami ilyen csúnyán begyulladt, "foltozgatni" nem sok értelme van, bár még meg lehet vele próbálkozni.
2010. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jan. 25. 19:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit, hogy nem használ a gyógyszer. Én ezt tettem és soron kívül fogadott másnap. Azért egy hét hosszú idő, adig szenvedhetsz vele rendesen.
2010. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!