Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gennyes a fogam, esetleg...

Peace13 kérdése:

Gennyes a fogam, esetleg valami bevált módszer ami segít levinni gyulladást és elmúlik a gennyedzés?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajna erre csak egy bevált módszer van, a fogorvos, gyulladt fogra nem segít semmilyen házi praktika, legfeljebb ha borogatod hideg vízzel, akkor kicsit csökken a fájdalom. Egyre rosszabb lesz ha nem mész el, a végén már szinte kibírhatatlan a fájdalom.
2014. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamo77db ***** válasza:
79%
Így van, ne halogasd, menj fogorvoshoz, mert az állapot ennél még sokkal rosszabb is lehet.
2014. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem a fogad gennyes, hanem a körülötte lévő íny. A fogad gyulladásban van. Gondolom be van dagadva körülötte az íny is. A gennyet kinyomhatod, utána elmúlik a dagadás és a fájdalom. De segít a kamillás borogatás. Nekem ugyanez volt és elmúlt a fájdalom.
2014. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen nekem is volt. Antibiotikumot kaptam rá és gyökérkezelés lett a vége.
2014. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
voltam fogorvosnál, és a gyógytömést lekellet venni mert érzékeny lett fogam és aztán jött a genny a fogamból mos már nem fáj csak ugye nyitva van hagyva és elég macera vele minden, mert semmikép nem szeretném h kilegyen húzva
2014. okt. 30. 09:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz nehogy belemenjen étel.
2014. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van a 6-os hozzászólónak, nagyon kell vigyázni, hogy ételmaradék ne menjen a lyukba. Óvatosan moss fogat, és ha úgy érzed, hogy maradt benne ételmaradék, próbáld kiszedni fogpiszkálóval.
2014. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem gennyes fogat azonnal huzták ki nagyon fájt a fogam enniu se bírtam vele
2015. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!