Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb 10 evvel ezelott picit...

Kb 10 evvel ezelott picit lecsiszoltak a metszofogaimat (kep lent), ott most megbarnult. Mit csinalhatok vele?

Figyelt kérdés

OLyan, mintha egy darab kitort volna belole. Arra gondoltam, kifeheritem, hogy ne legyen rajta folt, lehet bajom ettol? Mit csinaljak vele?


[link]


2014. okt. 30. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogorvos megmondja mitől lehet. Lehet elkopott a zománc és valamitől bebarnult a dentin. Vagy fogkő,vagy csak valami lerakódás.
2014. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Házilagos fehérítéssel nem biztos, hogy jól jársz, mert rengeteg bolti fehérítő szana-szét kapja a fogzománcot, ha nincs szerencséd. Én mindenképp elmennék fogorvoshoz. Színe alapján nekem nem fogkőnek tűnik, igazából gőzöm sincs, hogy mi lehet. Egy fogorvos viszont tudni fogja. :)
2014. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!