Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan szabadulhatnék meg a...

Hogyan szabadulhatnék meg a félelmemtől?

Figyelt kérdés
Még kisebb koromban volt 1 nagyon rossz tapasztalatom a fogdokival kapcsolatban. Máig rettegek tőle.(el tudok menni de nagyon félek tőle pedig tudom hogy nem lesz baj). Ez ellen lehet valamit tenni?:S
2010. febr. 3. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz szembe a félelmeddel :)=
2010. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy olyan fogorvost aki meg tud nyugtatni és soha nem fáj semmi nála. Én is ilyen voltam, de találtam egyet akinél nem fáj semmi, meg olyan nyugtató a beszéde, így nem félek. Persze az első pár kezelésre anyukámmal mentem, hogy legyen támaszom:D
2010. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a fogorvost nem hiszem, hogy olyan sokan szeretik, konkrétan engem a frász kerülget, ha mennem kell, de csak addig amíg be nem megyek és nem csinálja a dolgát. egyébként igaz, egy olyan orvost kell találni, akiben "megbízol" és meg tud nyugtatni. Én nekem a világvége a nő fogorvosok...és láss csodát, manapság egy nő fogorvos akihez járok és annyira nem is mumus :D
2010. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!